УКРАЇНА

Екс-регіонала Єфремова залишили під вартою ще на 2 місяці

27 квітня, 2018 09:24
УКРАЇНА/Екс-регіонала Єфремова залишили під вартою ще на 2 місяці
Зберегти
Вигляд
Старобільський районний суд Луганської області продовжив термін дії запобіжного заходу екс-депутату від «Партії регіонів» Олександру Єфремову ще на 2 місяці до 24 червня включно.

Старобільський районний суд Луганської області продовжив термін дії запобіжного заходу екс-депутату від «Партії регіонів» Олександру Єфремову ще на 2 місяці до 24 червня включно.

Про це повідомив головуючий суддя Олександр Пелих на засіданні 26 квітня, передають «Українські новини».

Таким чином, суд задовольнив клопотання Генеральної прокуратури. На думку суду, Єфремов, перебуваючи на волі, може переховуватися і погрожувати свідкам. 

На цей момент слідство перебуває на стадії допиту свідків.

Раніше у суді Старобільська Луганської області допитали народного депутата Олега Ляшка у справі екс-регіонала Олександра Єфремова.

Єфремова звинувачують у створенні так званої «ЛНР», її фінансуванні, державній зраді, сепаратизмі та сприянні захопленню  адміністративних будівель. 

Єфремова також підозрюють у керуванні незаконним голосуванням у Верховній Раді 16 січня 2014 року за так звані «диктаторські закони», а також за нанесення збитків державі (його компанії вигравали тендери за завищеними цінами у державного «Луганськвугілля». За «диктаторські закони» – у Єфремова окремий судовий процес, як і за «Луганськвугілля», за ці статті його затримували в 2015 році, але випустили під заставу у 3,6 мільйонів гривень, які вніс соратник Борис Колесніков.

Ще одну справу проти Єфремова — за розпалювання міжнаціональної ворожнечі проти Єфремова ГПУ закрила через відсутність складу злочину. Єфремов якось у суді казав, що не пам’ятає, скільки проти нього порушено справ.

Зауважимо, що Генеральна прокуратура затримувала Єфремова за одними статтями (корупційними), а судить за іншими (сепаратизм, держзрада).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я не мавпа, на людей не кидаюсь» — репортаж із суду над екс-регіоналом Єфремовим.

30 липня 2016 року Єфремова затримали в аеропорту «Бориспіль» з квитком на Відень. 

6 березня 2018-го суд залишив під вартою екс-регіонала Єфремова ще на два місяці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа екс-регіонала Єфремова: 7 головних фактів.

Пов`язані новини