Війна / Донбас

Екс-секретарку Лисичанської міськради заочно засудили до 7 років тюрми через «Акт самостійності «ЛНР»

Прокуратура Луганщини
Війна/Донбас/Екс-секретарку Лисичанської міськради заочно засудили до 7 років тюрми через «Акт самостійності «ЛНР»
Зберегти
Вигляд
Суд на Луганщині заочно засудив до 7 років в’язниці колишню секретарку Лисичанської міськради, яка організувала так званий «референдум» про створення «ЛНР» та підготувала «Акт про державну самостійність «ЛНР».

Як повідомляє прокуратура Луганської області, загалом суд розглядав справу проти трьох осіб, причетних до проведення так званого референдуму.

За даними відомства, обвинувачені організували комплектування «виборчих комісій», пошук приміщень для голосування, перевезення бюлетенів, скриньок та списків виборців, а також координували роботу створеної «виборчої дільниці» в день проведення «референдуму».

«Крім того, одна з осіб, перебуваючи на посаді секретаря Лисичанської міської ради, за відсутності міського голови скликала позачергову сесію, на якій було визнано «Акт про державну самостійність «ЛНР», а також здійснювала публічні виступи антиукраїнського змісту», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ці троє осіб переховуються від слідства на окупованій частині Луганщині, тому суд засудив їх заочно — двох до 6 років в’язниці, а третю — до 7 років.

Як повідомлялося, священика УПЦ МП заочно засудили через підтримку бойовиків «ЛНР».

Раніше суд у Харкові засудив до 3 років позбавлення волі умовно харківського фотокореспондента Сергія Кочетова, який знімав для російських ЗМІ життя громадян у самоназваній «ЛНР».

Пов`язані новини