У Адміністрації президента України розглядали кілька варіантів переїзду АП, але підрахувавши вартість і зваживши усі аргументи, вирішили відмовитись від цього задуму.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському розповів колишній заступник голови АП Дмитро Шимків.

«У нас було декілька етапів розгляду пропозицій. Ми дивились, які приміщення розташовані на магістралях. Дивилися будівлі, розмовляли з ріелторами, скільки коштуватиме побудувати. Знову ж таки, це не буде клас С або В. Звісно, всі хочуть клас А. Але далі стоїть питання, ну побудуємо ми клас А. Але питання знову ж таки, якщо ми до когось звертаємось, а ніхто не продасть будівлю, або купувати будівлю, або була, наприклад, ідея, давайте бізнес-центр «Парковий». І якби є привід і можна зробити пред’яву. Але це ж ми зайдемо в суди, це займе час, ми відволічемо купу людей для вирішення цього питання. Може ми чимось корисним займемось», — сказав Шимків.

За словами ек-заступника голови АП, за їхніми підрахунками, переїзд у будівлю побудовану «з нуля» обійшовся б у десятки мільйонів доларів.

«Якщо говорити про fit-out, тобто заїжджати кудись — це буде в діапазоні десь до 10 мільйонів доларів. І це переїзд, обладнання, підключення, перевезення, техніка. Але, знову ж таки, у нас з’являються видатки на оренду і далі це питання, як класична історія з орендарями — вони можуть змінити ставку, змінити речі, або можуть попросити виселитись», — розповів Шимків.

Нагадаємо, на виборах президента у другому турі явка виборцівсклала 62,07%. Для порівняння у першому турі явка виборців становила 62,8%. За даними екзит-полу, Зеленський набрав 73,2% голосів виборців, Порошенко — 25,3%. Недійсними визнали 1,5% бюлетенів. Офіційні результати другого туру оприлюднять до 4 травня. До 3 червня новообраний президент вступає на посаду.

Порошенко вже визнав перемогу Зеленського і привітав свого опонента телефоном. Зеленський дав першу прес-конференцію після оприлюднення результатів екзит-полу, під час якої заявив, що хоче перенести Адміністрацію та позбавитись кортежів.

У Державній охороні готові до такого варіанту, але кажуть, що це «не кращий варіант».

Поділитись: