Кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що його опонент, чинний глава держави Петро Порошенко йому подзвонив і привітав з перемогою. Про це Зеленський заявив під час брифінгу у своєму штабі.

«Я дуже дякую президенту України Петру Олексійовичу Порошенку — тільки що він привітав мене з перемогою. Я йому вдячний — він сказав, що я можу розраховувати на його допомогу в будь-який час. Він визнав перемогу мою і моєї команди», — заявив Зеленський.

Також він заявив, що не виключає того, що може призначити Петра Порошенка на ту чи іншу посаду в уряді, якщо «того забажає суспільство».

Згідно з результатами Національного екзит-полу, Володимир Зеленський переміг в другому турі виборів президента України, набравши 73,2% голосів виборців.

Петро Порошенко, коментуючи попередню перемогу Зеленського, заявив, що визнає результати виборів і сказав, що «незабаром залишить пост глави держави, але з політики йти він не збирається».

21 квітня українці в другому турі голосують за президента України — обирають між шоуменом Володимиром Зеленським (висуванець партією «Слуга народу») і чинним президентом Петром Порошенком (самовисуванець).

Детально про вибори читайте в текстовому онлайні Громадського. Також дивіться наш онлайн-марафон.

Поділитись: