Лідер президентських перегонів Володимир Зеленський анонсував, що хоче перенести Адміністрацію президента з вулиці Банкової в Києві. Поки невідомо куди. У Державній охороні готові до такого варіанту, але кажуть, що це «не кращий варіант».

Як повідомив в інтерв’ю Громадському начальник державної охорони Валерій Гелетей, якщо це нова будівля і за межами міста — виникатиме маса питань саме з безпеки. 

«Звичайно, будь-яке рішення, яке ухвалить президент, управління державної охорони буде виконувати і буде йому забезпечувати безпеку незалежно від того, де це буде. В урядовому кварталі все ж таки він буде більш захищений, ніж в будь-якому іншому новому місці», — зазначив Гелетей. Водночас наголосив, що це не буде проблемою для управління державної охорони. 

«Хочеться комусь або не хочеться, щойно президент держави вступає на посаду, управління державної охорони його бере під державну охорону в місцях постійного і тимчасового перебування», — додав він.

Нагадаємо, на виборах президента у другому турі явка виборців склала 62,07%. Для порівняння у першому турі явка виборців становила 62,8%. За даними екзит-полу, Зеленський набрав 73,2% голосів виборців, Порошенко — 25,3%. Недійсними визнали 1,5% бюлетенів. Офіційні результати другого туру оприлюднять до 4 травня. До 3 червня новообраний президент вступає на посаду.

Порошенко вже визнав перемогу Зеленського і привітав свого опонента телефоном. Зеленський дав першу прес-конференцію після оприлюднення результатів екзит-полу, під час якої заявив, що хоче перенести Адміністрацію та позбавитись кортежів.

Поділитись: