УКРАЇНА

Екс-заступник глави АП Шимків очолить раду керівників фармфірми «Дарниця»

20 вересня, 2018 09:31
УКРАЇНА/Екс-заступник глави АП Шимків очолить раду керівників фармфірми «Дарниця»
Зберегти
Вигляд
lead
Екс-заступник глави Адміністрації президента України Дмитро Шимків, який подав у відставку 31 серпня, очолить раду керівників Фармацевтичної фірми Дарниця

Екс-заступник глави Адміністрації президента України Дмитро Шимків, який подав у відставку 31 серпня, очолить раду керівників приватного акціонерного товариства «Фармацевтична фірма «Дарниця».

Про це Шимків повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що наступні роки планує працювати в радах різних компаній, проте поки що погодився очолити раду керівників фармацевтичної компанії «Дарниця».

«У кінці літа я оголосив про свою перерву у політичній кар’єрі та про повернення до бізнесу. Наступні декілька років планую працювати в радах різних інноваційних компаній, пропозиції від яких я розглядаю. Сьогодні повідомляю, що прийняв пропозицію очолити раду керуючої компанії «Фармацевтична фірма «Дарниця», — написав Шимків.

Сферу фармацевтики Шиків вважає перспективною, а обрану компанію — «сучасною, прибутковою та динамічною».

Також інформацію підтвердили у самій компанії.

Зазначають, що компетенцій Шимківа увійдуть міжнародні зв'язки компанії, стратегічне планування, розвиток та впровадження нових технологій.

Раніше Шимків повідомив Громадському, що «скучив за бізнесом» і наразі розглядає кілька пропозицій від різних компаній.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Поставив би реформам 3 з плюсом — 4 з мінусом»: екс-заступник голови Адміністрації президента

Нагадаємо, 31 серпня Дмитро Шимків подав у відставку. Президент Петро Порошенко підтримав його звільнення відповідним указом. «Виконавши поставлені завдання, я вирішив повернутись до того, що мене надихає — до бізнесу», — сказав Шимків.

Посаду Шимківа тепер займе екс-заступник міністра фінансів Сергій Марченко.

Дмитро Шимків працював заступником голови АП упродовж 4 років — з 9 липня 2014-го року. До того він 7 років був директором компанії «Майкрософт Україна».

 

Пов`язані новини