Заступник голови Адміністрації президента України Дмитро Шимків подав у відставку. Його посаду тепер займе екс-заступник міністра фінансів Сергій Марченко.

Заступник голови Адміністрації президента України Дмитро Шимків подав у відставку. Його посаду тепер займе екс-заступник міністра фінансів Сергій Марченко.

Про це Шимків та Марченко повідомили у п'ятницю, 31 серпня, на брифінгу у Києві, передає кореспондент Громадського.

«Виконавши поставлені завдання, я вирішив повернутись до того, що мене надихає — до бізнесу», — сказав Дмитро Шимків.

Крім того, він додав, що завжди позиціонував себе як «політик-технократ» і відмовлявся від політичних пропозицій.

Дмитро Шимків працював заступником голови АП упродовж 4 років — з 9 липня 2014-го року. До того він 7 років був директором компанії «Майкрософт Україна».

За словами самого екс-чиновника, він працював над впровадженням в Україні 3G та 4G, створенням Ради реформ та Національна інвестиційна ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Поставив би реформам 3 з плюсом — 4 з мінусом»: екс-заступник голови Адміністрації президента

У Facebook Шимків повідомив, що метою його роботи була «трансформація країни, управління змінами, сприяння процесу реформ, побудова процесів та команд, запуск ініціатив та просування іміджу України в світі».

«Сьогодні ключові реформи та ініціативи запущені, 3G та 4G в Україні, створені та працюють Національна рада реформ та Національна інвестиційна ради, організовані процеси та навчені люди. І тому, виконавши поставлені завдання, я вирішив повернутися до своєї стихії — бізнесу», — наголосив Шимків.

Наступником Шимківа на посаді стане колишній заступник міністра фінансів Сергій Марченко. Президент Петро Порошенко підписав відповідний указ про його призначення.

З 2016 по 2018-й роки Марченко працював заступником міністра фінансів Олександра Данилюка. У липні цього року, після того як Рада підтримала звернення уряду про звільнення Данилюка, Марченко теж звільнився з посади.

«Мені надійшла пропозиція від глави АП, яка була погоджена з президентом, — зайняти посаду заступника голови АП, і я її прийняв. До сфери моєї компетенції буде належати сфера компетенція Дмитра Шимківа — це реформи, а також економічні питання», — сказав Марченко.

Раніше повідомлялось, що головою передвиборчого штабу Петра Порошенка, який буде займатися організацією його майбутньої президентської кампанії, став Віталій Ковальчук — перший заступник голови Адміністрації президента. 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile