Колишнього народного депутата VIII скликання визнали винним у недостовірному декларуванні на понад 52 мільйонів гривень у щорічних деклараціях за 2015 — 2018 роки та поданій у серпні 2019 року.

Про це повідомила пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Зазначають, що 26 лютого під час підготовчого засідання прокурор САП та обвинувачений підписали угоду про визнання винуватості. Суд визнав його винним за ст. 366-1 Кримінального кодексу та призначив покарання у виді штрафу у 51 тис. гривень.

Крім того, його на рік позбавили права обіймати посади, пов’язані із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

За даними «Слово і Діло», йдеться про самовисуванця Геннадія Бобова.

За версією слідства, народний обранець у деклараціях перед звільненням із посади народного депутата не вказав фінансові зобов’язання у розмірі 52 мільйонів гривень, коштовну нерухомість, а також наявність у власності приватного підприємства з часткою у статутному капіталі 98,2%.

Перед цим, 28 січня 2020-го, Геннадію Бобову повідомили про підозру через невідображення понад 52 мільйонів гривень у щорічних деклараціях.

Нагадаємо, 19 травня 2017 року тодішній генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що під час перевірки електронних декларацій ГПУ, САП і НАБУ підготували подання до Ради на зняття депутатської недоторканності з трьох народних депутатів. Йшлося про депутатів Андрія Лозового, Євгена Дейдея та Геннадія Бобова.

Поділитись: