Колишня народна депутатка Тетяна Чорновол заявила, що Держбюро розслідувань займається розслідуванням щодо її нагородного автомата.

Про це Чорновол розповіла в ефірі hromadske на акції протесту «Руху опору капітуляції».

«Нещодавно я дізналась, що проти мене ще порушили справу, в якій зараз проводиться експертиза стосовно мого нагородного автомата. Я намагалась з'ясувати, в чому суть, бо автомат легальний. Він нагородний, у нього є посвідчення, яке датоване 16 жовтня 2014 року. Зараз я з'ясувала, що мені інкримінують те, що цей автомат був захоплений у бою, отже, нелегальний», — розповіла ексдепутатка.

За її словами, справою займається ДБР.

Вона додала, що на акції протесту перебуває легально. У п'ятницю, 22 травня, суд дозволив Чорновол перебувати у Києві.

Нагадаємо, 16 квітня 2020 року Печерський районний суд Києва відправив Чорновол під цілодобовий домашній арешт до 8 червня. 24 квітня суд пом'якшив запобіжний захід із цілодобового домашнього арешту та нічний.

ДБР повідомило Чорновол про підозру у вбивстві людини під час пожежі в офісі «Партії регіонів» у 2014 році.

Справа стосується підпалу офісу «Партії регіонів» у лютому 2014 року — під час масових розстрілів активістів га Майдані. Зокрема у ДБР стверджують, що Чорновол разом з іншими людьми причетна до смерті Володимира Захарова (1948 р.н.).

Як відомо, під час пожежі 18 лютого 2014 року 65-річний співробітник офісу «Партії регіонів» Володимир Захаров не вийшов з будівлі, а пішов у кабінет наверх. Там він помер, отруївшись чадним газом.

Чорновол визнає, що справді причетна до підпалу, але не до вбивства. Ексдепутатка пояснила, що підпалом офісу «Партії регіонів» вона з чоловіком намагалася відволікти увагу силовиків, щоб врятувати майданівців, і «відтягнути на себе» так званих «тітушок», які вбивали активістів Майдану в Маріїнському парку.

Поділитись: