Правоохоронці повідомили про підозру ексдиректору одного з комунальних підприємств у завданні збитків державі у понад 12,87 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Національного антикорупційного бюро України.

Так, дії колишнього посадовця кваліфікували за статтею про «зловживання владою або службовим становищем». Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Правоохоронці встановили, що у 2015 році підозрюваний, знаючи про наявність грошей на рахунках підприємства, умисно не сплачував податок на додану вартість та платежі за договорами про субкредитування.

«Йдеться про договори, укладені між міністерствами України та комунальним підприємством, якими комунальному підприємству надавалося право користуватися позикою, наданою Україні Міжнародним банком реконструкції та розвитку», — розповіли в Бюро.

Таким чином, підозрюваний штучно створив заборгованість підприємства з цих платежів та в подальшому отримав субвенцію від держави на її погашення.

Раніше НАБУ вручило підозру шістьом імовірним учасникам схеми з розкрадання бюджетних коштів за допомогою механізму звернення громадян до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ).

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile