Колишнього міністра розвитку економіки Тимофія Милованова призначили позаштатним радником глави Офісу президента Андрія Єрмака.

Про це повідомили на сайті президента України.

Ексміністр зазначив, що його знання можуть стати корисними найвищому керівництву в питаннях «COVID-19, фінансування бюджету, стосунків із міжнародними фінансовими організаціями». Водночас Милованов залишається президентом Київської школи економіки, яка перед початком роботи парламенту у 2019 році проводила тренінги для депутатів «Слуги Народу».

Раніше про можливе призначення ексміністра повідомляла «Українська правда» з посиланням на власні джерела. Сам Милованов не відповів на запит журналістів, а вже після публікації заявив, що працює позаштатним радником Єрмака «вже деякий час».

Хто такий Милованов?

Здобув вищу економічну освіту в КПІ та Києво-Могилянській академії. У 1999 році отримав ступінь магістра економіки в «Київській школі економіки».

У 2004 році отримав ступінь PhD з економіки (кандидат економічних наук) в Університеті Вісконсин-Медісон, США. Викладав у Пенсильванському університеті, Університеті Бонна, Університеті штату Пенсильванія та Університеті Піттсбурга. Проводить дослідження в галузі теорії ігор, теорії контрактів та інституційного дизайну. Милованов також є співзасновником аналітичної платформи VoxUkraine.

Тимофій Милованов був міністром розвитку економіки в уряді Олексія Гончарука з 29 серпня 2019 по березень 2020 року. Він відмовився працювати в уряді Дениса Шмигаля, який зараз є прем'єр-міністром.

Поділитись: