Війна / Крим

Експерти України та Німеччини проведуть зустріч щодо моніторингової місії в Керченській протоці

«Інтерфакс-Україна»
Війна/Крим/Експерти України та Німеччини проведуть зустріч щодо моніторингової місії в Керченській протоці
Зберегти
Вигляд
Українські та німецькі експерти проведуть зустріч, на якій обговорять спільне бачення моніторингової місії в Керченській протоці.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на прес-конференції після зустрічі з главою МЗС Німеччини Гайко Маасом.

«Ми домовилися, що в нас буде зустріч експертів — буде дуже швидко. Тут є і політичні, і юридичні, і технічні питання. Якщо в нас буде спільне бачення, то ми зможемо далі працювати з російською стороною», — сказав очільник українського МЗС.

Зі свого боку глава МЗС ФРН висловив упевненість, що сторонам вдасться домовитися про моніторингову місію. Маас наголосив на необхідності деескалації ситуації в Азовському регіоні.

Також він зазначив, що Франція та Німеччина готові взяти на себе витрати на цю місію.

Раніше стало відомо, що президент РФ Володимир Путін погодився допустити представників Німеччини та Франції у Керченську протоку.

Нагадаємо, зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його. При виході з Керченської протоки російські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. Загалом на трьох суднах були 24 українських військових, двоє з них службовці СБУ. Троє з них дістали поранення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ РФ захопила військові катери України у Керченській протоці (ОНЛАЙН)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФСБ опублікувала відео з захопленими українськими моряками

   
Пов`язані новини