УКРАЇНА

Експертиза підтвердила особи 3 загиблих у пожежі в таборі «Вікторія» дівчат

21 вересня, 2017 22:22
УКРАЇНА/Експертиза підтвердила особи 3 загиблих у пожежі в таборі «Вікторія» дівчат
Зберегти
Вигляд
Правоохоронці ідентифікували особи трьох дітей, які загинули у пожежі в таборі «Вікторія» в Одесі, за допомогою ДНК-експертизи.

Правоохоронці ідентифікували особи трьох дітей, які загинули у пожежі в таборі «Вікторія» в Одесі, за допомогою ДНК-експертизи.

Про це повідомив заступник начальника – начальник слідчого управління Національної поліції України в Одеській області Сергій Шайхет.

Таким чином поліція підтвердила загибель під час пожежі трьох дівчат: 8-річної Софії, 9-річної Насті та 12-річної Сніжани, які були вихованками зразкового дитячого хореографічного ансамблю «Адель».

«Сьогодні поліція отримала висновки судово-медичних молекулярно-генетичних експертиз. На превеликий жаль, найгірші припущення слідства підтвердилися. Ідентифіковано останки всіх трьох дівчаток», – написав Шайхет.

Пожежа у дитячому таборі «Вікторія» почалась в ніч на 16 вересня. Спочатку поліція повідомила про загибель двох дітей унаслідок пожежі. Згодом, поліція знайшла фрагменти тіла ще однієї людини.

Міський голова Одеси повідомив, що у директора табору зупинилося серце і його забрали в лікарню. Однак, поліція затримала директора табору «Вікторія», а також відповідальну за пожежну безпеку закладу.

Як стало відомо, пожежу у таборі в Одесі міг спричинити несправний електроприлад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про пожежу в дитячому таборі Одеси

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини