Солом'янський районний суд міста Києва призначив ексзаступнику голови Національної поліції Одеської області Костянтину Гейку запобіжний захист у вигляді цілодобового домашнього арешту до 29 вересня.

Про це повідомляє UA:Одесса.

Згідно з інформацією, він носитиме електронний браслет і не зможе залишати територію країни в цей період.

Своєю чергою, прокурори наполягали на утриманні Гейка під вартою із альтернативою внесення застави в майже 22 млн гривень. Вони аргументували це тим, що Гейко може впливати на слідство, чинити тиск на слідчих або мати доступ до документів.

Раніше повідомлялось, що детективи Національного антикорупційного бюро України затримали першого заступника ексначальника поліції Одещини Костянтина Гейка.

Нагадаємо, колишнього начальника поліції Одеської області Дмитра Головіна та його заступника підозрюють у заволодінні тютюновою продукцією, яка була речовим доказом у поліцейському розслідуванні. Ймовірно, Головін допомагав контрабандистам легалізовувати цигарки, які незаконно прибували в одеський порт.

Ексначальника поліції Одеси Головіна затримали 25 липня.

23 квітня Головін подав у відставку з посади начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області. Замість нього призначили Олега Беха, який раніше був начальником Головного управління в Харківській області.

Суд відправив Головіна під цілодобовий домашній арешт.

Прокурори просили арештувати Головіна із альтернативою застави у 22 мільйони гривень.

Поділитись: