Світ

Електронні візи для в'їзду в Україну з 1 січня подорожчають до $85

Урядовий портал
Світ/Електронні візи для в'їзду в Україну з 1 січня подорожчають до $85
Зберегти
Вигляд
З 1 січня 2019 року ставка консульського збору за оформлення електронних віз для в’їзду в Україну збільшиться до 85 доларів. Досі ставка була 65 доларів.

Це зазначено у затверджених урядом змінах до правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію, якими, зокрема, передбачається застосування низки нових процедур.

Також згідно зі змінами, скасовується можливість оформлення іноземцям туристичних і ділових віз у пунктах пропуску через державний кордон у міжнародних аеропортах «Бориспіль», «Київ» (Жуляни) та «Одеса», оскільки з квітня 2018 року Міністерсвто закордонних справ централізовано оформлює електронні візи таким мандрівникам.

Також розширюється перелік підстав для оформлення елекронних віз. Тепер на додаток до ділової та туристичної мети в’їзду запроваджуються е-візи для поїздок в Україну з приватною метою, для лікування, провадження діяльності у сфері культури, науки, освіти, спорту, а також представникам ЗМІ.

Нагажаємо, протягом першого півріччя 2018 року Україну відвідало 6,22 мільйона іноземних туристів, що на 1,7% менше ніж за аналогічний період 2017 року.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомляв, що щороку з України виїжджає близько 1 мільйона громадян.

Раніш повідомлялось, що київська міська влада очікує, що кількість туристів з Азії 2018 року має зрости на 20%.

Також раніше в Мінекономіки підрахували, що протягом першого півріччя близько 17,3 мільйонів українців були за кордоном.

Пов`язані новини