Британський співак Елтон Джон заявив про лицемірство в словах президента Росії Володимира Путіна, який сказав, що в Росії «нічого не мають проти людей нетрадиційної сексуальної орієнтації».

Про це музикант написав в Instagram.

«Я вважаю лукавством, коли ви говорите, що хочете, аби ЛГБТ «були щасливі» і що «у нас немає з цим ніяких проблем». При цьому російські дистриб'ютори віддали перевагу цензурувати мій фільм «Рокетмен», видаливши з нього будь-які відсилання до того, що я знайшов справжнє щастя в наших стосунках з Девідом і у вихованні двох прекрасних синів», — написав співак.

Раніше Путін в інтерв'ю Financial Times заявив, що росіян представляють як гомофобів, хоча це не так.

Тим часом, у російському прокаті з фільму «Рокетмен» режисера Декстера Флетчера прибрали сцену одностатевого сексу між молодим Елтоном Джоном і його менеджером Джоном Рідом, а також сцени з вживанням наркотиків. 

У російському Мінкульті заявили, що не вирізали сцени, але міністр культури РФ Володимир Мединський заявив, що якби прокатник «Рокетмена» подав до Мінкульту фільм зі сценами одностатевого сексу і вживанням наркотиків, то міністерство було б змушене відмовити у видачі прокатного посвідчення.

Поділитись: