Концерт Елтона Джона у Новій Зеландії, 4 лютого 2020 рік
Фото:

Elton John/Twitter

Британському співаку Елтону Джону довелося перервати свій концерт в Новій Зеландії у місті Окленд через поставлений у нього діагноз «ходяча пневмонія».

Про це він написав у Twitter.

«Хочу подякувати усім, хто сьогодні ввечері відвідав мій концерт в Окленді. Сьогодні мені поставили діагноз «ходяча пневмонія», але я був рішуче налаштований показати вам найкраще шоу», — написав 72-річний співак.

Зазначимо, що «ходяча пневмонія» не є медичним терміном і не така небезпечна, як звичайна пневмонія, яка є серйозною хворобою легень. У людей з цією інфекцією легеневі мішечки наповнюються рідиною і їм важко дихати.

У випадку з «ходячою пневмонією» (або ж мікроплазмовою пневмонією) людина може не знати про хворобу. Симптоми є легшими, але пацієнти відчувають втому, біль в горлі, лихоманку та кашель. Також вона може перерости у звичайну пневмонію.

Медики запевняють, що люди з «ходячою пневмонією» госпіталізації, як правило, не потребують. Передається інфекція від людини до людини повітряно-крапельним шляхом.

Нагадаємо, раніше у музиканта та колишнього фронтмена гурту Black Sabbath Оззі Осборна діагностували невиліковну хворобу Паркінсона.

Поділитись: