ENRU

Facebook лауреата Пулітцерівської премії заблокували після публікацій з «Панамського архіву»

29c253570870cbe3b
Метью Керуан Галіція Фото: icij.org

Facebook-сторінку лауреата Пулітцерівської премії Метью Керуана Галіція тимчасово заблокували після численних скарг на його публікації з «Панамського архіву». 

Про це пише Times of Malta.

Сторінка Галіція була заблокована на 24 години.

Повідомляється, що останнім часом журналіст публікував документи з «Панамського архіву», які свідчили нібито про корупційну діяльність прем'єр-міністра Мальти Джозефа Муската, голови кабінету прем'єра Кейта Шембрі і міністра енергетики Конрада Міззі.

Публікації Галіція поширили понад тисячу разів. Чотири з них повністю видалені з Facebook.

Зазначається, що публікації були видалені за порушення стандартів спільноти Facebook.

Галіція отримав Пулітцерівську премію у складі Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань за опубліковані у квітні 2016 року матеріалів на основі документів панамської юридичної фірми Mossack Fonseca.

Додамо, що журналісти-розслідувачі «Слідство.Інфо» Громадського телебачення були співавторами проекту Panama Papers, який отримав Пулітцерівську нагороду 2017 року в категорії «Пояснювальна журналістика».

У матеріалах розслідування розкривалися зв'язки світових лідерів і бізнесменів з офшорними компаніями. У списку фігурували люди з оточення президента Росії Володимира Путіна, президента України Петра Порошенка, прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона та інших.

Нагадаємо, суд Панами звільнив двох засновників юридичної фірми Mossack Fonseca Юргена Массака і Рамона Фонсеку.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram