У Facebook посилять правила розміщення політичної реклами на території України, Нігерії та Індії — країн, де в 2019 році відбудуться вибори. Так компанія хоче завадити можливому втручанню у виборчий процес через соцмережі.

З лютого в Україні та Нігерії рекламні оголошення, що стосуються виборів, у Facebook зможуть розміщувати лише рекламодавці, які безпосередньо перебувають в цій країні. У Нігерії вибори президента відбудуться 16 лютого, в Україні — 31 березня.

Натомість в Індії, де парламентські вибори будуть навесні 2019-го, рекламу помістять у спеціальну «онлайн-бібліотеку», де її можна буде знайти.

«Ми знаємо, що не будемо ідеальними, але наша мета — постійне вдосконалення», — сказав директор з менеджменту Facebook Ром Лезерн.

В Україні 31 грудня розпочалася передвиборча кампанія. Вона триватиме 90 днів. Вибори президента України призначені на 31 березня 2019 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після видалення фейкових підписників на YouTube, найбільше втратила сторінка Тимошенко

Раніше президент України Петро Порошенко заявив, що РФ впливає на політичні сили і буде втручатись у вибори в Україні. Радник президента Дональда Трампа сказав, що США готові співпрацювати з Україною для недопущення втручання РФ у вибори.

Центральна виборча комісія України закрила всі п’ять виборчих дільниць у Росії — в Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Ростові-на-Дону та Новосибірську. Глава МЗС Павло Клімкін заявив, що таке рішення ухвалили з міркувань безпеки.

Також Україна не прийматиме спостерігачів від Росії на виборах президента-2019.

Уже понад 30 кандидатів оголосили про намір брати участь у президентських перегонах. Про намір балотуватися в президенти заявили лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, міський голова Львова Андрій Садовий, голова «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, народна депутатка від БПП Ольга Богомолець тощо. У новорічну ніч комік Володимир Зеленський оголосив, що буде брати участь у майбутніх виборах президента України.

Поділитись: