Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу на щорічній зустрічі YES, Київ, 15 вересня 2018 року
Фото:

Фотографії надані Ялтинською Європейською Стратегією

Відеохостинг YouTube видаляв фейкових підписників і перегляди ботів з різних каналів. Згідно зі статистикою, опублікованою Socialblade, найбільше підписників втратила сторінка лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко.

Так, у Тимошенко кількість підписників за один день впала на 44,3% — на понад 47 тисяч — зі 106 226 до 59 198.

Дані переглядів сторінки Тимошенко в YouTube
Фото:

Cкріншот socialblade

За цей же період в інших кандидатів в президенти такої динаміки не було, зокрема у чинного президента Петра Порошенка, Анатолія Гриценка, Андрія Садового, Олега Ляшка. У представника «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула кількість підписників знизилася на 590 — з 24 472 до 23 882.

За даними Комітету виборців України, партія Тимошенко витратила близько 100 млн грн за півроку на рекламу «Нового курсу».

Зазначимо також, що за даними дослідження контенту 10 національних інтернет-ЗМІ, проведеного ГО «Інститутом масової інформації», найактивнішими замовниками політичної джинси в національних інтернет-ЗМІ є Юлія Тимошенко та «Опозиційна платформа – За життя», на яких припадає по 25% та 23% політичних замовних матеріалів відповідно. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Вони працюють»: чим допомагають Тимошенко політконсультанти Трампа та Орбана

Станом на початок листопада президентський рейтинг виборів 2019 року очолила лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, а розрив між чинним президентом Петром Порошенком та шоуменом Володимиром Зеленським — 1%. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги

Як повідомлялося, Тимошенко увійшла в рейтинг 28 людей, що «формуватимуть» Європу в 2019. Рейтинг склало видання Politico.

Кампанія до виборів президента в Україні розпочнеться 31 грудня. Вибори президента України повинні відбутися 31 березня 2019 року. Чергові вибори народних депутатів Верховної Ради України мають пройти 27 жовтня 2019 року.

Поділитись: