Політика

Facebook посилить боротьбу з фейковими новинами

Політика/Facebook посилить боротьбу з фейковими новинами
Зберегти
Вигляд
lead
Менеджмент однієї з найбільших у світі соціальних мереж Facebook оголосив про посилення заходів протидії новинам, які містять фейки та містифікації

Менеджмент однієї з найбільших у світі соціальних мереж Facebook оголосив про посилення заходів протидії новинам, які містять фейки та містифікації. Наразі тестується покращений механізм оскарження підозрілих публікацій.

Відтепер повідомити про підозру фейковості можна, клікнувши по верхньому правому кутку публікації. Таким чином, управління соцмережі зможе швидше виявляти новини з дезінформацією, містифікаціями тощо.

«Ми довіряємо голосу людей і не можемо судити про правду самостійно, тому ставимось до цієї проблеми з відповідальністю. Ми сконцентрували наші зусилля на гірших із гірших, аби видалити містифікації, поширювані спамерами, для їнього ж блага, залучуючи до цього нашу спільноту», — йдеться у повідомленні.

Менеджмент соцмережі переконаний, що розширення контексту дозволяє користувачам самостійно вирішувати, чи довіряти новинам і чи їх поширювати.

«Ми розробляємо програму з роботи з третьою стороною — організаціями, які б перевіряли факти. Ми будемо використовувати повідомлення нашій спільності разом з іншими сигналами, аби надсилати новини до цих організацій», — повідомляє керівництво Facebook.

Якщо організація з перевірки фактів позначає новину як фейкову, Facebook зробить на ній відмітку про спірність. Відмічені таким чином новини з’являтимуться внизу стрічки.

Новина, відмічена як спірна, newsroom.fb.com

«Буде можливо поширювати ці дописи, але ви бачитимете, що вони відмічені як спірні», — підкреслює менеджмент соцмережі.

Нагадаємо, у листопаді керівництво соцмережі Facebook заявляло про вжиття заходів проти неправдивих новин.

Пов`язані новини