Засновник і керівник Facebook Марк Цукерберг заявив, що компанія пожертвувала 720 тисяч масок американським медикам, аби допомогти в протидії коронавірусу SARS-CoV-2 у США.

Про це він повідомив у дописі в соцмережі.

«Медики й лікарі вкрай потребують захисного обладнання. Аби допомогти, Facebook пожертвував 720 тисяч масок зі свого резерву на випадок надзвичайних ситуацій. Їх ми придбали на випадок лісових пожеж (у Каліфорнії, де розташований офіс Facebook, вони трапляються часто — ред.). Працюємо над тим, аби надати ще мільйони масок. Бажаю вам здоров'я, бережіть себе!» — написав Цукерберг.

Як зазначає Variety, раніше Білий дім уже звернувся до компаній із проханням допомогти з постачанням респіраторів для медперсоналу, аби протидіяти коронавірусу.

Також мер американського міста Нью-Йорк Білл де Блазіо попрохав засновника й керівника Tesla Ілона Маска допомогти з виробництвом апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ), попит на які зростає через епідемію коронавірусу SARS-CoV-2.

США наразі третя за кількістю інфікованих коронавірусом країна у світі: за останніми даними, там зареєстровано 35225 випадків, зокрема 471 летальний.

Станом на ранок 23 березня у світі офіційно зареєстровано 339 259 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 14 706 смертей та 98 834 випадки, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: