Компанія Group DF Дмитра Фірташа має намір оскаржити рішення Господарського суду Запоріжжя про повернення майна Запорізького титано-магнієвого комбінату державі.

Компанія Group DF Дмитра Фірташа має намір оскаржити рішення Господарського суду Запоріжжя про повернення майна Запорізького титано-магнієвого комбінату державі.

Про це повідомляє прес-служба компанії, передає «Інтерфакс-Україна».

У Компанії Фірташа вважають, що рішення суду було «необґрунтованим та політично мотивованим».

«Група впевнена у своїй правоті та відстоюватиме свої інтереси в українських та міжнародних судах», — йдеться у заяві прес-служби.

Там також додали, що Group DF направила близько 800 тисяч доларів на погашення боргів Запорізького титано-магнієвого комбінату, накопичених за час його перебування у державній власності.

Нагадаємо, що Запорізький господарський суд розірвав договір про заснування ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», укладений між Фондом держмайна та компанією Фірташа «Толеріс Трейдинг Лімітед». Договір уклали у 2013 році нібито з метою залучення інвестицій у прогресивні технології та створення високорентабельного виробництва.

Унаслідок укладання договору було створено приватну компанію, якою фактично володів український олігарх Дмитро Фірташ, попри те, що частка держави складала 51%.

Нагадаємо, наприкінці 2016 року Спеціальна антикорупційна прокуратура подала до Господарського суду Києва позов з вимогою розірвання договору про заснування ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

Раніше повідомлялось, що у Фонді держмайна виключили низку великих підприємств з переліку на приватизацію у 2018 році.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile