УКРАЇНА

Фіскальна служба скоротила строк реєстрації ФОПів

23 листопада, 2017 02:38
УКРАЇНА/Фіскальна служба скоротила строк реєстрації ФОПів
Зберегти
Вигляд
Державна фіскальна служба скоротила строк реєстрації фізичних осіб-підприємців у Державному реєстрі з 5 до 3 днів з дня подання заяви.

Державна фіскальна служба скоротила строк реєстрації фізичних осіб-підприємців у Державному реєстрі з 5 до 3 днів з дня подання заяви.

Про це йдеться у повідомленні ДФС.

Також у фіскальній служби додали, що українці, які тимчасово перебувають за межами місця проживання, можуть подати документи для реєстрації або внесення змін до Держреєстру через будь-який контролюючий орган.

«Також удосконалено процедуру отримання фізичними особами відомостей з Державного реєстру про суми виплачених доходів та утриманих податків. Заява може бути подана до контролюючого органу у паперовому вигляді або засобами електронного зв’язку в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису. За результатами обробки запиту на електронну адресу платника надходить відповідь, що містить відомості про суми доходів», — додали в ДФС.

На початку 2017 року в Україні за тиждень закрилися 30 тисяч ФОПів.

Цьому передувало те, що президент України Петро Порошенко підписав зміни до законодавства щодо роботи фізичних осіб-підприємців.

Так з 1 січня 2017 року ФОПи будуть щомісяця платити єдиний соціальний внесок у розмірі 704 гривні на місяць, навіть якщо не мають прибутку.

Більше про:
# ФОП
# ДФС
Пов`язані новини