Фонд державного майна оголосив конкурс на відбір інвестиційних радників, які мають підготувати державне Центренерго до приватизації.

Відповідне розпорядження видав голова ФДМУ Дмитро Сенниченко, повідомляє прес-служба держустанови.

«Фонд державного майна України розпочав процедури відбору радників з приватизації для Центренерго. У лютому будуть запущені процедури підготовки до приватизації ряду наступних об'єктів великої приватизації. З метою детального аналізу стану справ в компанії за результатами 2019 року Фонд держмайна також залучає аудиторську компанію з бездоганною репутацією», — повідомив Сенниченко.

У Фонді держмайна зазначають, що змінили членів наглядової ради Центренерго та оголосили новий конкурс на керівника цієї державної компанії.

Інвестиційні радники — це компанії або особи, які готують великі державні підприємства до продажу приватним інвесторам.

Центренерго — енергетична компанія, яка займається виробництвом та постачанням електроенергії на оптовий ринок. Частка компанії у загальному обсязі виробленої електроенергії країни складає 8%, а в обсязі виробленої теплової енергії — 18%. Приватизувати Центренерго планували ще наприкінці 2018 року, однак тоді цьому завадило оголошення воєнного стану, тому продаж компанії скасували.

Поділитись: