Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб вирішила зняти з продажу пакети акцій публічного акціонерного товариства «Мотор Січ» у Запоріжжі.

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб вирішила зняти з продажу пакети акцій публічного акціонерного товариства «Мотор Січ» у Запоріжжі.

Про це повідомляє сайт організатора торгів «Українські біржі».

«Аукціон з продажу акцій ПАТ «Мотор Січ» виставлених на продаж Фондом гарантування фізичних осіб, що був запланований на 28 липня 2017 року, не відбудеться. Як повідомлялося, ФГВФО запланував 28 липня серію аукціонів з продажу пакетів акцій підприємств, які знаходяться на балансі ліквідованого банку «Фінанси і Кредит» (Київ)», — ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, стартова ціна продажу була встановлена ​​на рівні 2,247 тисяч гривень за акцію. Планувалося, що цінні папери будуть продаватися двома лотами: перший — об’ємом 10,2 тисяч акцій (0,491% акцій підприємства) загальною вартістю 22 мільйони 919,4 тисяч гривень; другий — обсягом 9,188 тисяч акцій (0,442%) загальною вартістю 20 мільйонів 645,436 тисяч гривень.

Раніше генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що щодо підприємства «Мотор Січ» є кілька кримінальних проваджень.

«Одне з них веде Служба безпеки України. Воно зводиться до того, що велика частина акцій, які були раніше виведені на офшорні компанії, передані у власність у невстановленому законодавством порядку», — сказав він під час прес-конференції у Дніпрі.

 «Мотор Січ» займається розробкою та виробництвом та сервісним обслуговуванням авіаційних газотурбінних двигунів для літаків та вертольотів, а також промислових газотурбінних установок. 

До березня 2013 підприємство очолював депутат від групи «Воля народу» В’ячеслав Богуслаєв. З березня 2013 року в. о. голови ради директорів ПАТ «Мотор Січ» став директор з виробництва і міноритарний акціонер «Мотор Січ» Войтенко Сергій. 

Раніше повідомлялося, що Китай хоче інвестувати у «Мотор Січ» 250 мільйонів доларів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: