Благодійний фонд Tabletochki, який захищає інтереси онкохворих дітей і їхніх сімей в Україні, закликав кандидатів у президенти Петра Порошенка та Володимира Зеленского відкрити продаж квитків на дебати, а зібрані кошти спрямувати на лікування онкохворим дітям.

«Як громадяни ми впевнені, що дебати між кандидатами в Президенти мають бути відкритими для всіх. І у кожного громадянина має бути можливість купити квиток. Грошей від продажу квитків фонду Tabletochki вистачить, щоб купити ліки на три місяці», — зазначили у фонді.

Там додали, що рак не має політичних уподобань.

«Щодня ми вирішуємо, чи будуть жити діти, які борються з раком. І чи зможуть вони колись проголосувати на виборах Президента України. У вас є 24 години на відповідь», — наголосили у Tabletochki.

У штабах Порошенка та Зеленського Громадському повідомили, що їм наразі не відомо про цей заклик.

Раніше Зеленський заявив, що дебати з Петром Порошенком відбудуться на НСК «Олімпійський» 19 квітня, а до цього Порошенко сказав, що чекатиме Зеленського на дебати і 14 квітня, і 19 квітня.

Нагадаємо:

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 15%. 

Поділитись: