Німецький парламент — Бундестаг — у ніч на 3 липня проголосував за закон, який визнає злочином фотографування чи відеозйомку під спідницею — так званий апскьортинґ (upskirting).

Про це повідомляє DW.

Тепер фото- чи відеозйомка під спідницею без дозволу каратиметься штрафом або ув’язненням на строк до двох років. Крім того, під відповідальність підпадатимуть і ті, хто розповсюджує відповідні фото чи відео.

Раніше жінки були захищені від апскьортинґу лише тоді, коли він відбувався в їхньому житлі чи в кабінах для перевдягання. Тепер же під відповідальність підпадатимуть випадки зйомки під спідницею і в публічних місцях.

Ухвалений Бундестагом у ніч на 3 липня закон також запроваджує кримінальну відповідальність за фотографування чи фільмування жертв нещасних випадків з боку так званих «роззяв».

Раніше кримінальний кодекс захищав від подібної зйомки лише тих, хто вижив під час аварій чи катастроф. Тепер від цього захищені й тіла померлих.

На порушників у цьому випадку також може чекати до двох років в'язниці. Так само злочином буде не лише сама зйомка, але й розповсюдження знімків та відео.

Поділитись: