Міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що Україна підписала угоду з французькою компанією CMA CGM щодо інвестицій 20 мільйонів євро у порт Одеси.

«Підписано документ про інвестиції в обсязі 20 млн євро провідного контейнерного оператора Франції, що входить в Топ-3 контейнерних операторів світу, CMA CGM в Одеський порт. Впродовж 5 років ми суттєво збільшимо вантажопотік», — повідомив Омелян.

Він також додав, що французький уряд повністю підтримує як Україну, так й інвестиційні проекти французьких компаній в українську економіку, зокрема щодо концесії доріг, аеропортів, морських портів та спільних залізничних проектів.

CMA CGM — французька транспортна компанія, найбільший у Франції та третій за величиною у світі перевізник контейнерів. Компанії належать 445 кораблів та обслуговує 420 портів у світі.

Раніше стало відомо, що Укрзалізниця веде переговори з французькою компанією Alstom та китайською CRRC про постачання нових електровозів.

Також повідомлялось, що французька Alstom уже розробляє пропозицію про постачання своїх локомотивів для Укрзалізниці з частковою локалізацією їхнього виробництва в Україні.

Поділитись: