Транспортна компанія Alstom може надати Укрзалізниці тестовий локомотив, якщо відповідних домовленостей досягнуть очільники компаній.

Транспортна компанія Alstom може надати Укрзалізниці тестовий локомотив, якщо відповідних домовленостей досягнуть очільники компаній.

Про це заявив Бернард Пелль, директор Alstom у Західній та Центральній Азії, передає ЦТС.

«Так, можемо надати Укрзалізниці локомотив для тестування в Україні», — заявив він.

Нагадаємо, французька компанія Alstom розробляє проект на постачання Україні понад 300 локомотивів для потреб Укрзалізниці.

Свою пакетну пропозицію Alstom надасть Україні до кінця червня 2018 року.

Alstom — велика французька машинобудівна компанія, один зі світових лідерів у виробництві енергетичного устаткування і залізничного транспорту.

Нагадаємо, 23 лютого Укрзалізниця та американська корпорація General Electric підписали мільярдний контракт. Рамкова угода передбачає модернізацію локомотивів та будівництво нових. Однією з умов угоди є локалізація виробництва локомотивів в Україні: на першому етапі — 10%, пізніше — 40%.

Наприкінці 2018 року та впродовж першого кварталу 2019 року планується постачання 30 вантажних дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10 %. Їх виробництво стартує на початку 2018 року в США, і перші поставки заплановані вже цієї осені. Загалом за 15 років УЗ планує закупити до 225 нових тепловозів та модернізувати до 75 існуючих.

Також в ЄБРР оголосили, що можуть надати додатковий кредит Укрзалізниці на купівлю вагонів.

Українські заводи отримають близько $400 млн прямих інвестицій від вартості угоди з General Electric.

Поділитись: