Життя

ФСБ Росії заявила про підготовку вибуху в Петербурзі за допомогою Telegram

26 червня, 2017 09:02
Життя/ФСБ Росії заявила про підготовку вибуху в Петербурзі за допомогою Telegram
Зберегти
Вигляд
Федеральна служба безпеки Росії заявила, що теракт в метро Санкт-Петербурга 3 квітня був підготовлений за допомогою месенджера Telegram.

Федеральна служба безпеки Росії заявила, що теракт в метро Санкт-Петербурга 3 квітня був підготовлений за допомогою месенджера Telegram.

Про це йдеться у прес-релізі ФСБ, передає федеральне агентство «Інтерфакс».

«Найбільш активно членами міжнародних терористичних організацій на території РФ використовується месенджер Telegram, що надає терористам можливість створювати секретні чати з високим рівнем шифрування переданої інформації», — заявили у ФСБ.

Раніше глава Роскомнадзору Олександр Жаров звернувся до адміністрації Telegram і Дурова з проханням зареєструватися як розповсюджувач інформації в Росії. У разі відмови Роскомнадзор погрожував заблокувати месенджер Telegram у Росії.

Автор Telegram Дуров, зі свого боку, зазначив, що заява Роскомнадзору виглядає «як саботаж державних інтересів» Росії.

Нагадаємо, 3 квітня, близько 14:40 в Санкт-Петербурзі стався вибух у метро між станціями «Сінна площа» і «Технологічний інститут». На станції «Площа Повстання» виявили бомбу, замасковану під вогнегасник. Її потужність оцінили як кілограм тротилу. Слідчий комітет Росії відкрив провадження за статтею «теракт».  

4 квітня Слідчій комітет РФ заявив, що теракт в метро Петербурга здійснив Акбаржон Джалілов, 1995 року народження.

20 квітня ФСБ заявила про встановлення замовника теракту в метро Петербурга.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини