У Російській православній церкві (РПЦ) вважають, що сучасні гаджети, якими «зловживає молодь», загрожують людині та державі.

Про це під час VIII Загальноцерковного з’їзду завив патріарх РПЦ Кирило.

За його словами, Росія «багато чого втратить», якщо наступне покоління буде виховуватися «в прагненні постійно отримувати задоволення».

«Зловживання електронними іграми і занурення в них дітей — величезна помилка батьків і величезне завдання (боротися з цим — ред.) для держави», — сказав Кирило.

На думку патріарха російської церкви, якщо дитина найбільше часу приділяє «отриманню задоволення», то в нього формуються «стійкі схильності: задоволення — це головне»

Кирило наголосив, що необхідно не ігнорувати «уроки минулого».

«Що було би, якби і наші предки були орієнтовані лише на задоволення, а не на подвиги. Здатність людини робити подвиг повністю суперечить ідеї отримання задоволення», — заявив патріарх.

Нагадаємо, після нападу на коледж у Керчі у ФСБ заявили, що інтернет «має бути під постійним контролем спецслужб»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми як мученики потрапимо до раю, а вони просто здохнуть»: Путін — про ворогів, убивства в Керчі та Україну

Нагадаємо, 17 жовтня в політехнічному коледжі в Керчі стався вибух та стрілянина. Унаслідок стрілянини 21 людина загинула та понад 50 постраждали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибух і стрілянина в коледжі Керчі: що відомо

Підозрюваний у стрілянині — 18-річний Владислав Росляков, студент цього коледжу. Він застрелився після нападу.

У Росії вибух спочатку визнали терактом, а пізніше перекваліфікували справу на масове убивство. Родичам загиблих виплатять по мільйону рублів. В анексованому Криму оголосили триденний траур за загиблими. Україна через вибух посилила охорону державного кордону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми побачили мертву дівчину — тоді й почалася паніка»: очевидці — про стрілянину в Керчі та загиблих друзів

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ненавидів технікум»: як стрілок у Керчі повторив убивства в американській школі «Колумбайн»

Поділитись: