Генпрокурор Юрій Луценко подав до парламенту подання щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешту народного депутата Станіслава Березкіна, повідомила речниця генпрокурора Лариса Сарган.

«Генпрокурор Юрій Луценко подав до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, про надання згоди на затримання та про надання згоди на обрання стосовно народного депутата України С.С. Березкіна запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», — повідомила вона.

Сарган зазначила, щ подання ініційоване керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким.

Як стверджують прокурори САП, саме Березкін є організатором схеми з розкрадання 20 млн доларів в Ощадбанку.

24 жовтня Спеціалізована антикорупційна прокуратура закликала ГПУ арештувати депутата Березкіна за ймовірне виведення коштів з Ощадбанку. За даними слідства, Березкін є співучасником схеми з виведення $20 млн з державного Ощадбанку.

Зазначимо, що перша з десятьох підозрюваних у розкраданні 20 мільйонів доларів — заступниця голови правління Ощадбанку Ірина Земцова — внесла заставу в 7 мільйонів гривень та вийшла з-під варти.

Раніше усіх 10 підозрюваних у розкраданні коштів Ощадбанку взяли під варту з правом внесення застави. Після виходу з-під варти Земцової під вартою залишилися 9 підозрюваних у розкраданні 20 мільйонів доларів з Ощадбанку.

26 жовтня син депутата Березкіна — Максим Березкін — та ще 5 підозрюваних у розкраданні коштів Ощадбанку вийшли з СІЗО під заставу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підозрювані у заволодінні 20 мільйонами доларів Ощадбанку: хто ці люди?

Поділитись: