Голова Офісу президента Андрій Єрмак на брифінгу 31 березня прокоментував скандал навколо свого брата, який нібито проводив переговори про працевлаштування на певні посади в органах влади.

Так, Єрмак заявив, що народний депутат Гео Лерос, який оприлюднив плівки на яких фігурує нібито брат Єрмака, є «інструментом, який використовують люди, які сьогодні борються не тільки зі мною, вони борються з українською владою і командою президента».

Єрмак переконує, що у депутата були мотиви його дискредитувати.

«Я зупинив спроби цього пана, який є депутатом партії «Слуга Народу» обманним шляхом призначити на посаду заступника міністра в одному з міністерств людину з минулої влади, яка працювала в Київській держаній адміністрації», — заявив Єрмак.

Він зазначив, що цю людину хотіли призначити на посаду в КМДА, а потім «вона з'явилися в Кабміні пана Гончарука».

«Я зупинив це і безумовно у пана Лероса після цього до мене відповідне ставлення… Тому я вважаю, що правильно буде дочекатися висновків правоохоронних органів і ми все побачимо», — сказав глава ОП і зазначив, що Лерос оприлюднив плівки напередодні голосування в Раді за важливі питання. 

Зазначимо, що брифінг очільника ОП проходив у режимі відеоконференції. Журналісти ставили питання письмово онлайн. Загалом їх було близько пів тисячі, однак речниця Єрмака озвучила лише 4.

Серед запитань також було, чи погодиться Єрмак піти у відставку, якщо виявиться, що його брат таки фігурує на плівках. Воно набрало кілька сотень вподобань, однак його також не озвучили

Нагадаємо, 29 березня народний депутат Гео Лерос опублікував відеозаписи, на яких, ймовірно, брат голови Офісу президента Андрія Єрмака проводить переговори про працевлаштування на певні посади в органах влади.

Серед запропонованих посад звучали Київська митниця, Міністерство інфраструктури та Укрзалізниця. Також спілкувалися про телеканал «Україна» та Національний комплекс «Експоцентр України».

У відповідь на це Андрій Єрмак повідомив, що подасть заяви до Служби безпеки та Державного бюро розслідувань.

30 березня Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження у цій справі — за фактом можливої корупції під час призначення людей в державні органи влади.

Згодом стало відомо, що провадження відкрило і Державне бюро розслідувань.

Поділитись: