Наразі «Слуга народу» не бачить потреби говорити про формування коаліції у Верховній Раді.

Про це заяви керівник партії Дмитро Разумков під час брифінгу, передає «Українська правда».

«Співпрацювати у Раді ми зможемо з усіма політичними силами, які будуть збігатися з нами в ідеологічних поглядах, у тому базовому баченні розвитку нашої країни», — зазначив глава «Слуги народу».

«Але наразі говорити про коаліцію, мабуть, не доводиться, оскільки ми бачимо достатньо непогані наші результати. І ми ще не до кінця бачимо результати наших колег чи опонентів по Верховній Раді», — додав він. 

На питання, чи погодилась би партія підтримати на пост прем’єр-міністра Святослава Вакарчука, Разумков зазначив, що кандидатуру прем'єра пропонує коаліція, про яку зараз говорити не доводиться.

«Давайте подивимося результати «Голосу» і результати «Слуги народу». Думаю, у нашій команді достатньо людей, які можуть відповідати тим викликам, які є у країні. У нас є по 2-3 людини на кожну посаду», — наголосив політик, однак прізвища кандидатів називати не став.

Водночас Разумков запевняє, що українцям не варто боятися узурпації влади.

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися дострокові парламентські вибори. Явка за даними з усіх 199 округів склала 49,84% — це найменше в історії парламентських виборів в Україні.

За даними національного екзит-полу, у Раду проходять 5 партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа — за життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос». «Сила і честь» із 4,3% перебуває на межі 5-відсоткового бар'єра.

Крім того, ті партії, які мають понад 2% голосів, отримуватимуть державне фінансування.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile