Предстоятель Української православної церкви (Московського патріархату) митрополит Онуфрій заявив, що на Великдень служби у храмах відбудуться, попри карантин.

Відповідне відеозвернення Онуфрія оприлюднила пресслужба УПЦ МП.

«У цей рік свято Святої Пасхи у нас особливе через вірусну хворобу, яка розповсюджується земною кулею. Тому сповіщаю вас, дорогі брати і сестри, що у храмах Пасхальні богослужіння будуть звершуватися», — сказав Онуфрій.

Він зазначив, що ті, хто через хворобу або з якихось інших причин залишаться вдома, зможуть подивитися Пасхальну службу по телебаченню.

За його словами, ті віряни, які прийдуть на богослужіння, стоятимуть і молитимуться на вулиці, «дотримуючись усіх необхідних санітарних норм».

Раніше повідомлялось, що на всій території Києво-Печерської лаври посилили карантинні заходи. Зокрема, там виставили 4 пости правоохоронців та фахівців лабораторного центру.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 14 квітня у світі 1 млн 925 тисяч 224 людей заразилися коронавірусом SARS-CoV-2. З них 119 702 пацієнти померли, та 447 948 — одужали.

В Україні лабораторно підтвердили 3372 випадки коронавірусного захворювання COVID-19, з них 119 пацієнтів одужали, а 98 померли.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.

Поділитись: