Міністри закордонних справ країн Великої сімки (США, Велика Британія, Канада, Франція, Італія, Німеччина та Японія) закликали українську владу продовжувати реформи, виконати свої зобов'язання по боротьбі з корупцією, а також забезпечити справедливе, вільне і прозоре голосування на виборах президента.

У підсумковому комюніке зустрічі глав МЗС Великої сімки у Франції підкреслюється, що у G7 «натхнені кроками, зробленими до цього часу, особливо в сфері децентралізації та економічного зростання».

«Ми наполегливо закликаємо уряд України досягти подальшого чіткого прогресу на шляху реформ, який він розпочав, і чого вимагає його народ», — йдеться в документі.

Крім того, Велика сімка закликала українську владу виконати свої зобов'язання у сфері боротьби з корупцією, зміцнення верховенства закону, захисту свободи ЗМІ та громадянського суспільства.

«Ми також очікуємо, що українська влада забезпечить справедливе, вільне, прозоре та інклюзивне голосування протягом усіх виборів», — йдеться в комюніке.

Раніше повідомлялось, що глави МЗС країн G7 закликали Росію звільнити захоплених у полон українських моряків.

Нагадаємо, посли країн Великої сімки схвалили висновки ОБСЄ щодо першого туру президентських виборів в Україні, які засвідчили вільне волевиявлення громадян та конкурентність між кандидатами.

Поділитись: