У Службі безпеки України повідомили, що очільника Укрексімбанку Олександра Гриценка не викрадали, а затримали в межах кримінальної справи.

Про це повідомила речниці СБУ Олена Гітлянська.

«Ніякого викрадення одного із членів правління АТ Укрексімбанку не було. Він був затриманий співробітниками СБУ за дорученням Генеральної прокуратури України у межах кримінального провадження за ознаками вчинення злочинів, передбачених ч.1 ст. 255, ч.5 ст. 191, ч.3 ст. 209», — зазначила речниця.

Гітлянська додала, що затримання відбувалось у межах законодавства. Наразі Гриценко перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Справу веде Генеральна прокуратура України.

Статті, за якими затримали очільника банку, стосуються створення злочинної організації з метою вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину, привласнення майна у великих розмірах через зловживання службовим становищем та відмивання коштів.

Як передавав «5 канал», родичі Гриценко зазначили, що невідомі забрали чоловіка в автобус на очах у дитини, з якою він гуляв.

Олександр Гриценко був призначений головою правління «Укрексімбанку» 1 серпня 2014 року. Гриценко змінив на цій посаді Віталія Білоуса, який очолював «Укрексімбанк» від початку 2013 року. Він отримав безстроково всі повноваження 15 серпня 2014 року.

Поділитись: