Голограма померлої у 2011 році британської співачки Емі Вайнхауз відправиться з концертами у світове турне. Виступи планують розпочати у 2019-му.

Голограма виконавиці співатиме у супроводі музичного гурту та бек-вокалістів. Які саме країни та міста прийматимуть концерти — поки не відомо.

«Це наша мрія. Побачити знову її виступ — це щось особливе, що не можна висловити словами. Музика нашої доньки торкнулася мільйонів людей. Це означає, що її спадщина буде жити таким інноваційним способом», — сказав батько співачки Мітч Вайнхауз.

Це не перший випадок, коли на концертах виступатиме голограма знаменитості. Світове турне організовували після смерті короля поп-музики Майкла Джексона та американського репера Тупака.

Емі Вайнхауз була визнана однією з найуспішніших британських поп-зірок. Її внесли до Книги рекордів Гіннесу за кількість отриманих премій «Греммі». Вайнхауз знайшли мертвою в її будинку у 2011 році. Співачка мала проблеми з алкоголем та наркотиками. Після смерті її внесли до так званого «Клубу 27» — списку відомих музикантів, померлих у 27 років.

Поділитись: