Найнижчі показники голосувань у червні 2020 року продемонструвала фракція «Опозиційна платформа — За життя». Депутати цієї політсили пропустили половину голосувань Ради за останній місяць.

Як повідомляє громадська організація «Комітет виборців України», в середньому один депутат ОПЗЖ взяв участь лише в 54% голосувань (натискав «за», «проти» або «утримався»).

Серед депутатів цієї політсили, які майже не голосували в червні: Сергій Ларін (проголосував 1 раз за місяць, взяв участь в 0,26% голосувань), Тарас Козак (2 голосування, 0,51%), Ігор Абрамович (6 голосувань, 1%), Юлія Льовочкіна (7 голосувань, 1%), Сергій Льовочкін (9 голосувань, 2%), Вадим Рабінович (19 голосувань, 4%) та Вадим Столар (23 голосування, 5%).

Також низькі показники участі в голосуваннях Ради у депутатів групи «За майбутнє». В середньому один депутат цієї політсили взяв участь в 60% голосувань.

Депутати фракції «Батьківщина» в середньому взяли участь в 65% голосувань. Вищі результати в депутатів групи «Довіра» (73%) та фракції «Голос» (74%).

Найчастіше в червні голосували депутати «Європейської Солідарності» (77%) та «Слуги Народу» (84%).

Лише один народний депутат взяв участь в усіх 100% голосувань впродовж місяця — це мажоритарник Олександр Бакумов.

Всього в червні відбулося 391 голосування. Упродовж місяця депутати ухвалили так званий закон «про злодіїв у законі», призначили міністра захисту довкілля та природних ресурсів і не підтримали Програму діяльності Кабінету міністрів.

Також у червні 15 із 423 народних депутатів майже не відвідували засідання Верховної Ради. Серед тих, хто не відвідав жодне засідання, КВУ виокремив Святослава Вакарчука, який заявив про складання депутатських повноважень, та Степана Івахіва (мажоритарника).

Поділитись: