Українська реперка Alyona Alyona, яка була на форумі «Блоку Петра Порошенка», де президент оголосив про намір балотуватись на другий термін, мала офіційне запрошення. Про це у коментарі партії БПП заявив голова Баришівської районної адміністрації Київської області Олег Левченко.

Сама співачка каже, що її обманом запросили на форум. Alyona Alyona заявила, що їй зателефонував голова Баришівської РДА та запропонував взяти участь у конференції, в якій будуть залучені педагоги, благодійники, активісти та меценати з метою допомогти дитячому садку, де раніше працювала співачка.

Левченко зазначив, що рекомендував організаторам форуму запросити співачку: «Я особисто передав їй запрошення, без якого на захід її б не пустила охорона. Більше того, завіз її у Києві до місця проведення форуму на власному автомобілі. Також в одному авто поверталися додому, в Баришівку, після завершення Форуму. Дорогою обговорювали захід – говорили і про політику, і про розвиток культури». На сайті БПП також опублікували запрошення для співачки.

Нагадаємо, що 29 січня відбувся з'їзд, де чинний президент України Петро Порошенко оголосив про свою участь у президентських виборах навесні 2019 року. Перед початком форуму кілька людей прийшли до місця проведення форуму з плакатами «Вибачте, так а хто замовив Гандзюк?», вимагаючи розслідувати вбивство радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк.

Поділитись: