Голова Інституту національної пам’яті Володимир В'ятрович, який іде на вибори в парламент за списком «Європейської солідарності» Петра Порошенка, не виключив участі у коаліції з президентською партією «Слуга народу».

На цьому етапі В’ятровичу «важко сказати», чи готовий він піти у коаліцію зі «Слугою народу».

«Треба зрозуміти, що таке «Слуга народу», що вони будуть робити. Я досі не розумію, що таке президент Зеленський у питаннях, які для мене важливі. Я не збираюся йти на жодні компроміси в питаннях гуманітарної політики і я не розумію, яким чином їх бачить президент Зеленський. Тим паче я не розумію, як їх буде бачити партія «Слуга народу», — сказав голова Інституту нацпам’яті в ефірі програми «Нині вже» на Громадському.

В’ятрович зазначив, що, наприклад, в разі спроби скасувати мовний закон або внести до нього зміни, він не буде співпрацювати з президентською партією.

«Для мене це та червона лінія, за яку ми не маємо права заходити», — наголосив він.

Також В’ятрович зауважив, що в списку «Слуги народу» можна знайти політиків з діаметрально протилежними поглядами.

«У списку Зеленського є відверті українофоби, люди, які ненавидять все українське, а разом з тим є люди, що пройшли через Майдан», — резюмував він.

Нагадаємо, В’ятрович іде 25-м номером у списку «Європейської солідарності» Порошенка на виборах у Верховну Раду.

Порошенко на з'їзді партії «Європейська солідарність» 9 червня представив першу десятку списку. 13 червня партія Петра Порошенка «Європейська солідарність» оприлюднила список перших 50 кандидатів у депутати на дострокових виборах 21 червня. Раніше повідомлялось, що Порошенко особисто іде в Раду і не проти стати прем'єр-міністром.

Поділитись: