Петро Порошенко на з'їзді партії «Європейська солідарність» 9 червня представляє першу десятку списку.

«Ми претендуємо на те щоб виграти вибори, але йдемо не за посадами», – заявив Порошенко.

Метою партії як і на президентських виборах він назвав до 2023 року досягти критеріїв для подачі заявок до НАТО і ЄС з тим, щоб стати членами цих структур до 2025-2027 рр.

Перший у списку партії – сам Порошенко.

Другий – спікер парламенту Андрій Парубій, якого Порошенко назвав «фантастичним патріотом України». «На противагу Медведчукам в парламенті має бути українська сила. Це не іграшки і не КВН», – заявив Парубій.

Третя у списку партії «Європейська солідарність» – Ірина Геращенко, нині віце-спікерка Ради.

Під час виступу Порошенко згадав учасників Студії Квартал 95 Володимира Зеленського: «Хтось призначає кадри з 95 кварталу, для нас важливіші ті, хто прийшов з 95 бригади», після – представив командира 95-ї бригади Збройних сил України Михайла Забродського.

П'ятою Порошенко представив співачку Софію Федину.

До першої десятки списку також увійшли:

Також Порошенко заявив, що «Європейська солідарність» не вступатиме до коаліції разом з «Опозиційною платформою» та «Опозиційним блоком».

«Ми розраховуємо, що відповідні заяви зроблять інші політичні сили, які називають себе демократичними і проєвропейськими», — додав він.

21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради і призначив дочасні вибори на 21 липня. 

24 травня партія ««Блок Петра Порошенка «Солідарність» перейменувалася в «Європейську солідарність».

31 травня п'ятий президент Петро Порошенко очолив партію «Європейська солідарність».

Поділитись: