Очільник Національного акціонерного товариства Нафтогаз Андрій Коболєв повідомив, яку зарплату отримав у квітні 2020 року.

Свій розмір зарплати він назвав під час засідання уряду у відповідь на запитання народної депутатки Ольги Василевської-Смаглюк.

«За квітень цього року моя зарплата становить 47 з чимось тисяч гривень, оскільки і правління Нафтогазу, і наглядова рада ухвалили рішення про безумовне дотримання прийнятого закону про держбюджет, який обмежує виплати керівним органам державних компаній», — повідомив Коболєв.

Зарплата керівництва Нафтогазу раніше була предметом дискусій серед українських політиків. Так, ще у 2018-2019 роках її намагався обмежити тодішній прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, оскільки топменеджмент Нафтогазу виписав собі 46 мільйонів доларів премій за перемогу у Стокгольмському арбітражі над Газпромом.

У 2019 році правління Нафтогазу та топменеджери компанії (загалом 16 осіб) отримали 343 мільйони гривень зарплат та премій — це вдвічі менше, ніж у 2018 році.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що у зв’язку з коронавірусом зарплати держслужбовців мають урізати.

 «Затягти паски мусять усі державні службовці. Незалежно від рангу та посади, вже з квітня їх зарплата не перевищує 47 тисяч гривень», — сказав президент.

21 березня Кабінет міністрів погодився на пропозицію наглядової ради Нафтогазу та продовжив контракт з Андрієм Коболєвим на 4 роки.

Поділитись: