Розмір заробітних плат, премій та інших виплат, які у 2019 році отримало правління Нафтогазу та директори компанії склав 343 мільйони гривень, що майже вдвічі менше, аніж у 2018 році.

Про це йдеться у консолідованій фінансовій звітності Нафтогазу.

У 2019 році правління компанії складалося з 5 членів. Також до топменеджерів віднесли 11 директорів.

«Компенсація провідному управлінському персоналу, що включена до складу інших операційних витрат, включала заробітну плату і додаткові поточні премії та становила 343 мільйони гривень», — йдеться у звітності.

У 2018 році правління Нафтогазу складалося з 6 членів, а директорів було 9. Сумарно за рік вони отримали 717 мільйонів гривень.

Зарплати та премії наглядової ради Нафтогазу у 2019 році склали 35 мільйонів гривень проти 53 мільйонів гривень у 2018 році.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що у зв’язку з коронавірусом зарплати держслужбовців мають урізати.

 «Затягти паски мусять усі державні службовці. Незалежно від рангу та посади, вже з квітня їх зарплата не перевищує 47 тисяч гривень», — сказав президент.

21 березня Кабінет міністрів погодився на пропозицію наглядової ради Нафтогазу та продовжив контракт з Андрієм Коболєвим на 4 роки.

Поділитись: