Голова Державної податкової служби Сергій Верланов заявив, що особисто перевірить на скільки працівники податкових інспекцій доброзичливо ставляться до платників податків.

Про це Верланов повідомив у Facebook.

«А я невдовзі приїду на перший поверх податкової десь в Україні і спробую отримати, наприклад, ідентифікаційний код. Готуйтесь усі! Послаблень не буде», — заявив Верланов.

Він також закликав «хамів». Які працюють у податкових, добровільно написати заяви про звільнення.

«Тому прошу усіх хамів написати заяви і на вихід. Exit, двері там!», — додав Верланов.

Він зазначив, що податкові органи мають виконувати сервісну функцію, а нечемна поведінка податківців є неприпустимою.

5 вересня у ДПС затвердили правила етичної поведінки працівників.

28 серпня в Україні офіційно запустили Державну податкову службу. Відтепер ця служба буде займатися збором податків замість ДФС.

21 серпня Кабінет міністрів України схвалив розпорядження, яким поклав повноваження й виконання функції адміністрування податків з ДФС на Державну податкову службу.

18 грудня 2018 року уряд ухвалив рішення про розділення ДФС на 2 окремих органи — митну та податкову служби, а 6 березня 2019 року затвердив відповідні положення про ці державні органи.

20 березня 2019 року Кабмін оголосив конкурс на голів податкової та митної служб. Зарплата керівників нових служб складе по 24 тисячі гривень.

23 квітня завершився конкурс на голову Державної податкової служби України. Його переміг заступник міністра фінансів Сергій Верланов.

8 травня Кабінет міністрів України призначив Сергія Верланова новим головою Державної податкової служби.

25 червня відбувся фінальний етап конкурсу на голову Державної митної служби, у якому переміг заступник міністра економічного розвитку України Максим Нефьодов

Державна фіскальна служба була створена у 2014 році як правонаступник Міністерства доходів і зборів України. Вона відповідальна за податковий та митний напрям. У часи президентства Віктора Януковича, Міністерство доходів і зборів підозрювали у створенні централізованих схем з ухилення від оподаткування та відмивання коштів, а також «торгівлі» податковими кредитами з податку на додану вартість, які завдали збитків державі на мільярди гривень.

Поділитись: