Після того, як сайт Genius звинуватив Google у крадіжці текстів пісень, пошуковик повідомив, що почне вказувати їхнє джерело.

Після того, як Genius звинуватив Google у крадіжці текстів пісень, пошуковик заявив, що почне вказувати їхнє джерело.

Про це компанія заявила в своєму блозі.

«Ось що ви, можливо, не знаєте: музичні видавці часто не мають цифрових копій тексту пісні. У цих випадках нам, як сервісові потокової передачі музики та іншим компаніям, надається ліцензія на тексти пісень від третіх сторін», — пояснили у Google.

Щоб зрозуміти, звідки беруться тексти, компанія скоро включить вказівку сторонньої організації, яка надає цифровий текст.

Видання The Verge зазначає, що пошуковик отримує тексти пісень від стороннього партнера LyricFind. Google попросив компанію провести розслідування, «щоб упевнитися в тому, що вони відповідають найвищим стандартам індустрії».

Google почала співпрацювати із LyricFind у 2016 році. Компанія стверджує, що не бере тексти пісень у Genius, а платить видавцям за їх використання і створює власну базу даних, яку звіряє з іншими сайтами. В The Verge припустили, що LyricFind могли неусвідомлено використовувати тексти Genius.

Google відкидає звинувачення у крадіжці. Тому, як вважають журналісти The Verge, якщо в майбутньому така проблема повториться, то компанія знову вкаже на партнерів, що надають дані для пошукової видачі.

Нагадаємо, 17 червня 2019 року Genius звинуватив Google в крадіжці текстів пісень і довів це за допомогою нестандартних апострофів. Він також заявив про зниження трафіку після того, як пошуковик почав публікувати їхні тексти у пошуковій видачі.

Genius є одним з найбільших та найпопулярніших сайтів, який публікує тексти пісень та роз’яснення сенсу фраз, зроблені користувачами. Сайт має ліцензію на публікацію текстів від правовласників. Не рекламі ресурс заробляє десятки мільйонів доларів на рік.

Поділитись: