Компанія Google уклала договір з владою Куби про обмін трафіком та прокладання нового оптоволоконного кабелю, що сполучить Гавану та Маямі. Даний кабель дозволить кубинцям отримати доступ до контенту Google, зокрема відео на YouTube.

Про це повідомляє Financial Times з посиланням на власні джерела, наближені до угоди.

Зазначається, що прокладання нового оптоволоконного кабелю дозволить забезпечити Кубу високошвидкісним інтернетом. Наразі в країні доступ до інтернету є одним з найдорожчих у світі, водночас швидкість підключення є однією з найповільніших.

Кубу із зовнішнім світом наразі сполучає лише один інтернет-кабель, прокладений через територію Венесуели. У Google пропонують сполучити Кубу зі своєю підстанцією у Маямі та з іншими островами у Карибському морі.

Водночас проти такої угоди виступає адміністрація президента США Дональда Трампа, який критикує Кубу, в тому числі за підтримку її урядом режиму Мадуро у Венесуелі.

Наприкінці січня 2019 року на Кубі відкрили першу римо-католицьку церкву з часів кубинської революції 1959 року.

Нагадаємо, у липні минулого року влада Куби заявила про намір визнати приватну власність у країні. Також на Кубі у 2018 році почали запроваджувати мобільний інтернет.

Поділитись: