Корпорація Google кілька років у напівтаємному режимі розробляє нову операційну систему Fuchsia.

Корпорація Google кілька років у напівтаємному режимі розробляє нову операційну систему Fuchsia.

Як пише Bloomberg, її творці сподіваються одного разу замінити за допомогою Fuchsia всі існуючі операційні системи для мобільних пристроїв і комп'ютерів.

Fuchsia працюватиме від комп'ютерів до «розумних колонок». Принаймні на це розраховують розробники системи: вони планують протягом найближчих трьох років вбудувати Fuchsia в пристрої «розумного будинку».

Наступна їхня мета — лептопи, а за п'ять років — замість операційної системи Android на телефонах, планшетах і телевізорах.

Fuchsia з самого початку орієнтована на пристрої з голосовим управлінням. За даними Bloomberg, вонаспроектована так, щоб краще справлятися з голосовими взаємодіями, ніж Android. 

Огляд публічно доступної версії Google Fuchsia, зроблений у січні 2018 року Відео: Androbit techmagazin

Раніше у Google попередили, що рішення Єврокомісії оштрафувати Google на 4,3 мільярда євро ставить під загрозу безкоштовну модель розповсюдження Android.

Нагадаємо, 18 липня 2018 року антимонопольний орган Євросоюзу оштрафував Google на 5 мільярдів доларів за порушення умов ведення чесної конкуренції на ринку інтернет додатків.

Раніше ЄС вже штрафувала Google за порушення правил вільної конкуренції на 1,7 мільярдів доларів за сервіс з пошуку покупок.

У 2016 році ЄС зобов’язав Google відповісти у суді на звинувачення щодо можливого зловживання домінуючим положенням мобільної операційної системи Android, яка витісняє конкурентів з ринку ЄС.

Поділитись: