Журналіст, голова передвиборчого штабу партії «Сила і честь» Ігоря Смешка Дмитро Гордон упевнений, що ця політсила набере необхідні для потрапляння в Раду 5% голосів. Сам Гордон планує повернутися до журналістської діяльності.

Про це Гордон заявив у коментарі Громадському.

«Я певен, що в нас буде більше 5%, я певен що партія Ігоря Смешка «Сила і честь» утворить коаліцію, буде учасником широкої коаліції. Це головні плани. А я після завтрашнього дня повертаюся до журналістики», — сказав він.

Гордон додав, що і він, і Смешко «у доброму гуморі» і впевнені, що партія подолає 5-відсотковий бар’єр.

Коаліцію, на думку журналіста, мають створити «Слуга народу» та «Сила і честь».

За словами «Гордона», низький результат партія Смешка отримала на Донбасі, в Миколаївській, Херсонській, Одеській та «можливо» в Харківській областях, бо там «дуже сильний вплив» партій «Опозиційна платформа — за життя» та «Опозиційний блок».

«Проти цього нічого не зробиш, це так, це реалії України сьогодні. Якщо в Україні є більше 10%, згідно з екзит-полом, які голосують за путінську партію, це наші реалії», — резюмував Гордон.

Нагадаємо, згідно з національним екзит-полом, у Раду проходять 5 партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа — за життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос». «Сила і честь» із 4,4% перебуває на межі 5-відсоткового бар’єру.

все про вибори в Раду читайте тут

Поділитись: